Міжнародна Рада Військового Спорту CISM

    Міжнародна Рада Військового Спорту CISM (Conceil International du Sport Militaire) - це міжнародна спортивна організація, яка відкрита збройним силам всіх країн світу. Вона складається із делегацій збройних сил країн-членів СІЗМ, ялі допущенні та прийняті Генеральною Асамблеєю.

    Головна мета СІЗМ – розвиток дружніх відносин між військовими атлетами та збройними силами країн-членів СІЗМ; вдосконалення військової фізичної освіти та підготовки, спортивних та змагальних навичок у збройних силах держав-учасниць організації; налагодження матеріально-технічної допомоги між країнами-членами СІЗМ.

    СІЗМ робить значний внесок у досягнення миру у всьому світі. Девіз СІЗМ – „Дружба через спорт” (Frendship Trough Sport). Україна є постійним членом Міжнародної Ради Військового Спорту з 1993 року. До складу СІЗМ входять 135 країн-членів.

    Щорічно під егідою СІЗМ проводяться до 30 Чемпіонатів світу серед військовослужбовців, а також більше 50 континетальних та регіональних турнірів з різних видів спорту. Один раз на чотири роки проводяться Всесвітні ігри серед військовослужбовців СІЗМ (як аналог Олімпійських ігор серед військових). Шості за ліком Ігри пройдуть в Південній Кореї з з 2 по 11 жовтня. Девіз Ігор в Кореї „Frendship Together, Peace Forerver».

    Планується, що „участь корейських іграх” приймуть більше 10.000 атлетів зі всього світу.

    Збройні Сили України з 1993 року є повноправним членом Міжнародної ради військового спорту (СІЗМ), до складу якої входить 134 країн світу. Девіз СІЗМу – ”Дружба через спорт”.

    Масштаб Ігор важко переоцінити, адже за членством країн, кількістю учасників змагань та їхньою престижністю Всесвітні Ігри під егідою СІЗМ посідають третє (четверте) місце у світі після Олімпійських Ігор та Всесвітніх універсіад (чемпіонату світу з футболу).

    До складу української делегації увійшли 65 спортсменів найвищого (працівники Збройних Сил України та діючі військовослужбовці), які змагатимуться у сучасному п’ятиборстві, легкій атлетиці, боротьбі (вільній та греко-римській, боротьбі дзюдо), фехтуванні, плаванні, парусному спорті, кульовій стрільбі.