Стрілецький тир ЦСК ЗС України

Тир призначений для підготовки спортсменів високої кваліфікації, участі майстрів стрілецького спорту у міжнародних, Всеукраїнських змаганнях та проведення навчально-тренувального процесу у тирі. Крім того, тир використовується для вдосконалення стрілецької підготовки військовослужбовців Центрального апарату Міністерства оборони і Генерального штабу Збройних Сил України, надання послуг встановленим порядком.

 Рік побудови – 1870/1978 роках.

 Загальний об’єм будівлі – 7489 м³.

 Загальна площа – 1385 м².

 

В тирі знаходяться: 2 стрілкових галереї по 50 м, 1 галерея – 25 м, пневматичний тир – 10 м.

 

 Стрілецький тир був введений в експлуатацію восени 1965 року для забезпечення тренувальних занять зі стрілецькими командами.

 

Якісна підготовка спортсменів в умовах тренувань у закритому тирі в 1966 році сприяла завоювання стрілецької командою Київського військового округу 1 місця на чемпіонаті Збройних Сил та кубку "Турового Рогу", основного трофея для військових округів.

 

Надалі, завдяки вдалому навчально-тренувальному процесу військовослужбовців спотрсменів були досягнуті високі результати, а саме, перші місця серед вищих військових училищ, військових об'єднань ВПС, військ ППО, сухопутних військ.

 

В тирі ЦСК ЗС України тренувалися майстри спорту міжнародного класу СРСР Піддубний А., Булкін А., які брали участь в Олімпійських іграх.

 

У 1982 році Заслужений майстер спорту СРСР Данильченко В. восьмий раз став чемпіоном Світу і встановив в м. Каракасі новий світовий рекорд.

 

У 1995 році, 1999, 2007 роках спортсмени, які тренуються на нашій базі успішно виступали на 1 - 4 Всесвітніх іграх серед військовослужбовців, завоювали 5 бронзових і 2 золотих, 2 срібних медалей.

 

У 2003 році майор Ткачов А. зайняв 1 місце на етапі Кубку світу і завоював ліцензію для участі в Олімпійських іграх 2004 року на яких зайняв 4 місце.

 

У 2009 році чемпіони світу серед військовослужбовців Гороховський Олександр, Ткачов Олег.

 

 Приміщення тиру налічує три галереї для стрільб: дві по 50 метрів і для 25 метрів завдовжки. їх характеристика: галереї 50-ти метрові мають площу 360 м 2 Одночасно в трьох галереях можуть займатися 18 осіб, У 1982 році був добудований 10-ти метровий тир для стрільби з пневматичної зброї, і з установкою для виконання вправи "рухома мішень," площею 96 м 2 на 8 напрямків.

 

Стрілецький тир надає платні послуги з метою популяризації стрілецького спорту.

 

 Заняття проводять тренери - викладачі:

 

  1. Засл. тренер України Олександр Савчук
  2. Засл. тренер України Андрій Макоцей
  3. Засл. Майсер спорту Віктор Данильченко

 

 Обладнання тиру дозволяють проводити заняття з будь-яких видів стрільб.

 

Адреса стрілецького тиру:

Київ, проспект Повітрофлотський, 10

 

Телефон: 236-52-32